Ogłoszenie

                       

#1 2011-10-31 11:59:27

Steaven

http://m-s.pun.pl/_fora/m-s/gallery/2_1321700545.png

38047321
Zarejestrowany: 2011-09-08
Posty: 228
Punktów :   

Uzbrojenie

Granaty:

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/he.jpg

HE, dobrze mieć przy sobie granat. Jeśli ostrzelałeś przeciwnika lub kilku to możesz posłać mu granat na dobitkę, granat odbiera około 60-70hp jeśli dobrze trafi


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/flash.jpg
Flash, przed wejściem do pomieszczenia, lub przejściem przez bramę dobrze jest wrzucić flasha, zwłaszcza jeśli spodziewasz się że jest tam przeciwnik, flasha najlepiej rzucić tak żeby przeciwnik nie zorientował się że coś leci. Czyli najlepiej żeby wybuchł zaraz po wpadnięciu do pomieszczenia, najlepiej więc rzucić go w ziemię.


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/smoke.jpgSmoke, dobra rzecz jeśli jesteś drużyną atakującą i musisz przejść przez "długą" a wiesz że na końcu są poustawiani przeciwnicy. Dobrze jeśli drużyna jest zgrana i ma ze sobą kilka smoków. Wtedy można rzucić jeden, dojść do niego, rzucić następny itd i w ten sposób przesuwać się na przód. Smoke jest też dobry na snajperów, którzy czekają w lubianych miejscach.


Pistolety:

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/glock.jpg
Glock, podstawowa broń Terro, jest to najgorszy pistolet w grze, słaba siła ognia i marna celność, trzeba nieraz wypruć 8 kulek żeby zabić. Zaletą jest duży magazynek na 20 naboi. Broń posiada tryb ognia Burst - wystrzeliwuje po 3 naboje ale bardzo ogranicza to szybkostrzelność. Jeśli nie trafisz za pierwszym razem spodziewaj się zginąć.


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/usp.jpg
USP, podstawowa broń CT, pistolet ten jest lepszy niż ten z którym zaczyna Terro. Ma większą siłę ognia i posiada możliwość zainstalowania tłumika. Magazynek 12 naboi.http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/p228.jpg
p228,ocena tej broni według mnie to -10, jest bardzo celny i mocniejszy od USP. Można nim strzelać szybko i w biegu. Posiada magazynek na 13 naboihttp://www.cs.alveo-akuna.biz/images/desert.jpgDesert Eagle, przez wielu uznany najlepszym pistoletem w grze. Jest potężny, strzał w głowę kończy się śmiercią bez względu na to czy ofiara miała hełm czy nie. Ale jest to dość trudna broń, zwłaszcza dla początkujących gdyż nie wybacza błędów, nie powinieneś strzelać nim szybko, precyzyjnie wyceluj i strzelaj dopiero jak jesteś pewien że trafisz. Mały magazynek jeszcze bardziej utrudnia sprawę - 7 naboi.


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/57.jpg
FiveseveN, pistolet dostępny tylko dla CT, jest szybkostrzelny i ma duży magazynek na 20 naboi, ale słabą siłę ognia - trochę tylko mocniejszy od Glocka, nie polecam.http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/elites.jpg
Dual Elites, beretty dostępne są tylko dla Terro, można nimi namieszać, mają dość mocną siłę i razem w magazynkach masz 30 naboi, kluczowe jest tu baaaardzo szybkie naciskanie spustu, wtedy możesz strzelać nawet szybciej niż mp5 i jeśli przy tym utrzymasz celownik na przeciwniku na pewno go pokonasz.


SMG:


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/uzi.jpg
Uzi/Ingram MAC 10, dostępne tylko dla Terro. Bardzo dobra broń, chociaż wymaga specyficznego podejścia do gry. ponieważ jest lekka i szybkostrzelna, możesz z nią biegać i strzelać długimi seriami, wadą tej broni jest słaba siła i brak celności na dalszy dystans, noś zawsze do pary Desert Eagle aby likwidować odległe cele


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/tmp.jpg
TMP, odpowiednik Uzi ale dostępny tylko dla CT. Broń w charakterystyce bardzo podobna do UZI, ale trochę lepsza. Szybciej strzela ma mniejszy odrzut, posiada tłumik i jest bardzo tania. Wadą jest to że jest jeszcze słabsza od Uzi i czasem trzeba wpakować kolesiowi 10 kulek aby zabić.


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/mp5.jpg
MP5, najlepsza opcja z SMG. Tania broń i skuteczna, dość silna i celna. W zasadzie można nią strzelać na dalsze odległosci, nie jest tak skuteczna jak karabiny ale lepsza od Uzi i TMP pod tym względem. Z bliska można walić seriami.


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/ump.jpg
UMP, to takie MP5 tylko ciut mocniejsza siła ognia, ale za to wolniej strzela, posiada magazynek na 25 naboi i jest mniej celna od mp5, nie polecam tej broni w ogóle.http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/p90.jpg
p90, bardzo ciekawa opcja dla graczy lubiących walić seriami, ponieważ posiada magazynek na 50 naboi. Charakterystyka tej broni jest prawie identyczna jak MP5 i tak samo się nią gra, jej wadą za to jest długi czas przeładowywania i zbyt wysoka cena jak na tą katego


Shotguny:

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/pompa.jpgM3, popularna pompa, 8 naboi, wolno strzela ale z bliska nie ma sobie równych. Jeden strzał z bliska w korpus czy w głowę = śmierć przeciwnika nawet jeśli ma kevlar. Broń wymaga praktyki ponieważ należy być bardzo opanowanym i strzelać tylko przy stóprocentowej pewności że trafisz. Dobrze mieć do pary Deserta na dalsze dystanse.


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/autopompa.jpgXM1014, autopompa, 7naboi, można szybciej strzelać, nawet ogniem ciągłym, ale nie polecam tego sposobu bo siedem naboi szybko się skończy a recoil wtedy jest taki że zamiast przeciwnika podziurawisz tylko sufit. Lepiej strzelać trochę szybciej niż z M3 ale pojedynczymi strzałami. Bron jest bardzo dobra w zamkniętych lokacjach ale droższa sporo od M3 i ciut słabsza

Karabiny:

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/ak.jpgAK 47, dostępny tylko dla Terro, moim zdaniem to najlepsza broń w grze. Jest niesamowicie celna na długich dystansach i potwornie silna. Jednak wymaga ogromnej praktyki gdyż ma bardzo duży odrzut. Nie strzelaj nigdy więcej niż 2 strzały w serii, zawsze na chwilę się zatrzymuj jeśli chcesz oddać strzał na dystans. Jeśli musisz kogoś załatwić z bardzo bliska celuj najpierw w klatkę a potem zjedź na nogi przeciwnika. Recoil układa się w cyfrę 7 więc jeśli chcesz utrzymać cel to strzelając serią musisz jakby narysować odwróconą siódemkę.

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/galil.jpgGalil, dostępny tylko dla Terro, jest tani, słabszy od AK i mniej celny, ale posiada za to magazynek na 35 naboi. Dobra broń jeśli nie stać Cię na AK no i czasem nawet lepsza od AK w ciasnych lokacjach gdyż ma mniejszy odrzut i większy magazynek

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/m4.jpg M4, tylko CT, przez wielu uznana za najlepszą broń w grze, zdecydowanie najbardziej wszechstronna. Nadaje się na daleki dystans i na bliski. Choć jest mniej celna na bardzo dalekim dystansie od AK i trochę słabsza, to dalej bardzo dobra broń do walki na dystans. Jest bardziej szybkostrzelna od AK i można do niej założyć tłumik. Jest to bardzo przydatne bo choć tłumik pogarsza celność i osłabia siłę strzału (headshot może nie zabić gościa w hełmie) to z tłumikiem przeciwnik nie wie skąd obrywa jeśli dobrze się schowasz. Od AK M4 na pewno jest lepsze na średnim i bliskim dystansie ponieważ ma mniejszy recoil.

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/famas.jpgFamas, na początku myślałem że to jakaś pomyłka, broń do niczego... ale wcale nie. Famas to świetna broń pod warunkiem że używasz jej w trybie burst. Używaj jej tylko i wyłącznie w ten sposób. Trafienie przeciwnika nawet z bardzo daleka jest łatwe dzięki temu że naboje w serii lecą trochę w różnych kierunkach. Jeden strzał nie zabija gościa w hełmie, ale przy burst wystarczy że jeden trafi w głowe (71hp) a drugi gdzieś w okolice klatki piersiowej i to wystarczaTrybu auto używaj tylko w korytarzach gdzie strzelanie serią jest konieczne. Famas jest tani. Dobra broń, ale ma wady, dwie najważniejsze to to, że broń jest ciężka i wolno się z nią biegnie, druga to magazynek na 25 naboi.

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/sg552.jpgsg552, tylko Terro. Broń dość dziwna, jest droższa od AK a mniej skuteczna. Być może niektórym łatwiej się strzela w trybie zbliżenia (broń posiada lunetkę o małym zbliżeniu) ale jej siła ognia jest słabsza niż w AK i celność pozostawia wiele do życzenia jeśli strzelasz seriami, strzelaj tylko pojedynczym ogniem aby utrzymać cel.

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/aug.jpgSteyr Aug, odpowiednik sg255 tylko dla CT. Aug też posiada lunetkę ale jest jeszcze mniej celny od sg552 i strasznie nim rzuca, ta broń to strata pieniędzy. Jedyne do czego się nadaje to do kampienia i strzelania pojedynczym ogniem z daleka. Ale na prawdę ta broń zawiodła mnie bardzo. Zaletą jest to że jest dość mocna, zadaje takie obrażenia jak M4.

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/scout.jpgScout, karabin snajperski, tani i celny. Strzał ze scouta w korpus odbiera 71hp. To tańsza alternatywa dla snajpera, który nie ma na AWM


http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/awp.jpgAWM, snajperka magnum, jeden strzał=śmierć, chyba że trafisz gościa w noge, wtedy zabierze mu "tylko" 83hp. z AWP można zabić dwóch ludzi jednym strzałem jeśli ustawią się w linii. Broń jest bardzo dobra, ale droga. Niektórzy twierdzą że psuje całą zabawę bo gdy znajdzie się jakiś wymiatacz z AWM to inni z reguły nie mają szans. Jak tym grać? Proste, stajesz, celujesz i strzelasz. Ważne jest żebyś wymierzył dokładnie zanim oddasz strzał bo rate of fire jest bardzo niski dla tej broni.

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/autolama_t.jpgG3/SG-1, tylko Terro. Popularna autolama. Broń zablokowana na wielu serwerach ponieważ gra się nią zbyt łatwo. Jej celność i siła jest identyczna jak u Scouta tylko że można strzelać ogniem ciągłym. Magazynek posiada 20 naboi.

Karabin maszynowy:

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/machinegun.jpgM249, bardzo droga broń ale jest bardzo dobra. Silna, celna i posiada 100 naboi w magazynkuale to nie znaczy że możesz puścić serię i wystrzelić w niej cały magazynek bo wtedy rozrzut jest taki że nikogo nie trafisz a i 100 naboi dość zaskakująco szybko się kończy przy ciągłym ogniu.Inne przedmioty dostępne w CS:

http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/nv.jpg

Nigh Vision, noktowizor - nie przydaje się kompletnie do niczego.http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/kevlar.jpg

Kevlar, podstawa, zawsze kupuj.http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/kevlar+helmet.jpg

Kevlar+helmet, jak Cię stać to zawsze kupuj.http://www.cs.alveo-akuna.biz/images/def.jpg

Defusal Kit, sprzęt do rozbrajania bomb, tylko CT. Zawsze go miej przy sobie jeśli Cię stać.

Offline

 

#2 2011-11-01 07:33:27

 POWERADE.PL

http://img831.imageshack.us/img831/9445/vipbk.png

Zarejestrowany: 2011-09-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Uzbrojenie

ZAJEBISTE BRONIE:d

Offline

 

#3 2011-11-01 19:18:47

Cr

http://img831.imageshack.us/img831/9445/vipbk.png

Zarejestrowany: 2011-10-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: Uzbrojenie

AWP a nie AWM:p

Offline

 

#4 2011-11-01 22:43:27

Tango

Gość

Re: Uzbrojenie

Mała poprawka. Glock nie jest najgorszym pistoletem w csie i nie ma słabej celności a zabić można tym z 2 kulek.
Druga poprawka to to że M4A1 jest celniejsze od AK.
Trzecia - USP i Glock to najlepsze i bronie oprócz Deagle (najwięcej ludzi strzela z tego).
AWM jest tak nazwane ale gracze mówią się AWP
Scout wcale nie jest celny bo można nim łatwo zzezować (Chyba że umiesz podkręcać kule..)
Na M3 nikt nie mówi pompa, bo to określenie jest zarezerwowane dla broni która nazwałeś autopompa (a takiego określenia w życiu nie widziałem!)

No i tego będzie chyba tyle.

Ostatnio edytowany przez Tango (2011-11-01 22:44:29)

 

#5 2011-11-04 23:03:38

Cr

http://img831.imageshack.us/img831/9445/vipbk.png

Zarejestrowany: 2011-10-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: Uzbrojenie

Sorki Tango ale nie zgodzę się z tobą w niektórych twierdzeniach. Mianowicie.
M4 jest celniejsze od ak ale tylko na full auto przy pukaniu (2strzały) rozjeżdża recoil się bardziej niż w ak47 Przy większej ilości strzałów m4 staje się lepsze. Co do glocka owszem jest w miarę szybkostrzelny i ma w miarę duży magazynek i dobrego ma cela ale uwierz mi 2 strzały to o wiele za mało nawet bez kewlaru w przeciwnika trzeba minimum 1 strzał z bursta (burst-3 strzały). Z kewlarem trzeba co najmniej 2 bursty. Scouth jest celniejszy od awp i łatwiej go opanowac i szybciej się z nim biega.

Offline

 

#6 2011-11-05 00:42:06

Tango

Gość

Re: Uzbrojenie

Jak strzelasz po nogach to się nie dziwie że musisz używać "bursta". Po za tym używając bursta dajesz przerwę między strzałami około sekundę (może troche mniej) co daje niemal 100% szans na to że między jednym strzałem a drugim dostaniesz banie. A co do ak i m4 to recoil m4 nie rozjeżdża. Dlaczego? Bo m4 go prawie wcale nie ma! Scout nie jest w żaden sposób celniejszy od awp bo strasznie zezuje. I nie wiem jak można stwierdzić że Scout jest celniejszy od awp (strzelanie pod kątem prostym jest celniejsze niż strzał idealnie prosto -.-) a już o opanowaniu scouta to nie będę wspominał (trafianie tylko w głowę ze scouta jest trochę jakby trudne, nie?)

Tutaj jeszcze jest wzmianka o flashach jak zauważyłem. W otwartej przestrzeni gdzie nie ma dachu, lepiej nie rzucać flashy na ziemie. Powód? Bo je widać .

Ostatnio edytowany przez Tango (2011-11-05 00:44:47)

 

#7 2011-11-12 14:28:03

wojownik

http://m-s.pun.pl/_fora/m-s/gallery/2_1321702604.png

Zarejestrowany: 2011-10-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Uzbrojenie

A jak się ich używa w chrome ?

Offline

 

#8 2011-11-15 12:31:52

Steaven

http://m-s.pun.pl/_fora/m-s/gallery/2_1321700545.png

38047321
Zarejestrowany: 2011-09-08
Posty: 228
Punktów :   

Re: Uzbrojenie

Ty chcesz używać tych broni w chrome poważnie??

Offline

 

#9 2011-11-28 20:36:51

Michal

http://m-s.pun.pl/_fora/m-s/gallery/2_1321703789.png

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Uzbrojenie

AHAHA taaa w chrome ma ktoś link gdzie można pobrać CS jeśli macie moje gg to na nie piszcie(rzadko wchodze na fora:[)

Offline

 

Klany


tekst alternatywny             tekst alternatywny

tekst alternatywny             tekst alternatywny

tekst alternatywny             tekst alternatywny

tekst alternatywny             tekst alternatywny

tekst alternatywny             tekst alternatywny

tekst alternatywny             tekst alternatywny               tekst alternatywny    


Linki

tekst alternatywnytekst alternatywny


tekst alternatywny

tekst alternatywny


tekst alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
technikum w dzialoszynie król lew postacie koncepcyjne jak wlaczyc sh w fighter fx 7.2 zostawił dla lepszej po wymianie wahaczy stuka